Ogłoszenie


#1 2011-05-21 19:56:09

Prince Vegeta

http://img849.imageshack.us/img849/8526/rangil.png

Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 20000019
Punktów :   

Wieża Karirin

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100806094533/dragonball/images/c/c9/KorinsTowerDBZmovie.png

Wieża Karirin - Jest to miejsce zamieszkania Karirina, z czasem zamieszkuje tam Yairobei. Znajduje się na samym środku więzy prowadzącej do pałacu wszechmogącego. Jest jednym z najbardziej odwiedzanych miejsc od Dragon Ball aż do Dragon Ball Z.


http://img16.imageshack.us/img16/2131/unled2ssj.jpg  http://img38.imageshack.us/img38/9927/wqwjv.jpg

Curry Man                       Deadpool


streakⅠ






Offline

 

#2 2011-09-16 21:14:54

Prince Vegeta

http://img849.imageshack.us/img849/8526/rangil.png

Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 20000019
Punktów :   

Re: Wieża Karirin

Dark Match
Miguel Torres vs The Kenar



Pojedynek zaczyna się od krótkiego klinczu, który wygrywa Torres, bo przekręcił go w Headlocka, a następnie został odbity od lin i mamy Shoulder Block i Kenar pada. Ten wstaje i już ma dostać Clotheslina, ale unika i kopie przeciwnika w brzuch i wykonuje potężnego Swinging Neckbreakera, po którym przypina, ale dostaje tylko 1,5. Torres się podnosi, dostaje kolejnego kopa w brzuch i już ma dostać Sitout Facebustera, ale nie daje pociągnąć swojej twarzy ku macie, lecz wykonuje Knee Strike w twarz siadającego przeciwnika, a następnie stojąc za plecami przeciwnika czeka aż ten się podniesie i wykonuje mu Rolling Cutter. Pin: ..1.. ..2. Kick Out! Torres czeka na swojego przeciwnika, aż się podniesie, następnie wykonuje Roundhouse Kick, ale jednak nie trafia i dostaje Knee Facebuster od Kenara. Jeszcze chwilę utrzymuje się na nogach i otrzymuje Sitout Facebuster! Pin: ..1.. ..2.. .. Kick Out! Torres jest mocno zmęczony, dlatego The Kenar sygnalizuje swoją akcję kończącą - God's Last Gift. Łapie przeciwnika, ale ten wpycha mu palce do oczu, a następnie wykonuje Devilock DDT! Pin: ..1.. ..2.. ..3.. Diablo wygrywa pojedynek!

http://i52.tinypic.com/2nst20.png


Na hali rozbrzmiewa elektryzujący Theme Friday Night eXo a to oznacza tylko jedno ! Czas zacząć piątkową galę ! Kamera krąży po całych trybunach ujmując fanów którzy nie mogą się doczekać rozpoczęcia tego spektakularnego show..W końcu wrzawa nie co opadła a kamera zatrzymała się na stanowisku komentatorskim, eXo w Toronto, Ontario...Czas zacząć !



Paul Heyman: Serdecznie witamy na sześćdziesiątej ósmej edycji Friday Night eXo ! Komentować dla państwa będę Paul Heyman oraz mój towarzysz....
Alberto Del Rio: Esencja Doskonałości...Alberto Del Rio ! Ale to już wiecie...
Paul Heyman: Cóż..Warto przypomnieć iż tydzień temu Nick Taylor obronił tytuł World Heavyweight w stalowej klatce przeciwko Ravenowi..
Alberto Del Rio: Niepotrzebnie do tego wracasz Paul, to stare papiery...Liczy się dzisiejsza gala ! Co na dziś zaplanował World Champion, Nick Taylor !
Paul Heyman: Zapewne słyszeli to państwo w zapowiedziach..Nick Taylor pojawi się na dzisiejszej gali ale..Nie tylko po to aby walczyć ! Pojawi się również po to..Aby porozmawiać ze swoim przyjacielem..Kurtem Maximem..Na temat Elimination Chamber Match'u który odbędzie się na PPV In Captivity !
Alberto Del Rio: Daruj sobie..Znamy twoje opowieści pełne emocji i wrażeń...Sześciu zawodników..Jedna szatańska konstrukcja..Jeden zwycięzca..Jeden mistrz świata wagi ciężkiej..Znamy to Paul...
Paul Heyman: Skoro tak to..Nie będziemy przedłużać ! Widzę że nasi fani są bardzo z niecierpliwieni a więc zaczynajmy to miejmy nadzieję...Spektakularne Friday Night eXo ! Do usłyszenia !
Alberto Del Rio: Zapraszamy...

*Rozbrzmiewa theme World Heavyweight Chamiona Nick Taylora! Nick ubrany w luźne ciuchy wraz z pasem mistrzowskim kieruję się do ringu. Gdy już się tam znalazł wziął oddech i przemówił.*

Nick Taylor: Ktoś myślał, że Raven mi odbierze tytuł? Że wykorzysta prawo i znowu stanie się mistrzem? Jeśli tak to może się pie*dolnąć w swój pusty łeb, gdyż to było oczywiste, że Taylor nie odda pasa! Thats right bebe! Gdyby to ode mnie zależało to już bym poszedł to świętować.. ale niestety czeka mnie walka z tym śmieciem, Matthewsem. Dodatkowo czeka mnie walka w Elimination Chamber. Ku*wa, ile rzeczy na głowie.. Czy człowiek ku*wa nie może odpocząć?! Czy te grubasy w garniturach mogą przestać wykorzystywać mnie do swoich celów? Tak, wiem że to będzie na wizji! No ale co z tego? Te spaślaki nic mi nie zrobią.. za dużo przynoszę dochodów. No ale czemu się dziwić? No dobra, wrócę do sprawy Elimination Chamber..

*Przerywa mu "Headup", co jest entrance themem Kurta Maxima! Sam Crisis Boy pojawia się na rampie, po czym zmierza w kierunku ringu. Bierze od spikera mikrofon i mówi.*

Kurt Maxim: No właśnie, Elimination Chamber.. jak wiesz Nick będziemy musieli się zmierzyć w tej konstrukcji.. na szali będzie twój pas! Jesteś moim kolegą, jednak mam nadzieję, że zrozumiesz mnie jeśli będę walczył na serio o TWÓJ pas. Nie będzie żadnej taryfy ulgowej, czy czegoś w tym stylu. Jesteś ci*ką , czy zrozumiesz mnie?
Nick Taylor: Kurt, Kurt, Kurt.. dlaczego? Jesteśmy przyjaciółmi, a ja niedawno zdobyłem WHC. Zasłużyłem na ten tytuł jak nikt inny.. jestem pewien, że sam dałbym sobie radę.. ale czy ty mi pomożesz? Pokaż, że jesteś prawdziwym przyjacielem!
Kurt Maxim: Śmieszny jesteś Nick.. wybacz, ale mam zamiar się stać po raz drugi World Champion'em w NWE.. i ty nie zmienisz moich planów.

*Nick Taylor zakrył twarz dłonią, Maxim wyciągnął do niego rękę. Nick patrzy.. handshake! Jednak nagle Nick kopie Kurta w kroczę.. Kurt pada na ring, a Taylor schodzi za ring, bierze krzesło i wchodzi! Zaczyna porządnie obijać Maxima krzesłem! Ten się zwija z bólu na macie! Fani "nagradzają" go heat'em, ale Nick sobie z tego nic nie robi. Na koniec kopnął Kurta w brzuch i z aroganckim uśmiechem wyszedł z ringu. Na rampie uniósł pas w górę..Obraz gaśnie..*

Deadpool - Video promo



*Kamera ukazuje rozmawiających na Backstage'u Miguela Torresa oraz Kenara*

Kenar: Słuchaj. Myślę że pokazaliśmy się z dobrej strony w tym Dark Matchu przed galą i tak sobie myślę...
Miguel: ''Pokazaliśmy'' ? Pokonałem Cię bez większych problemów..
Kenar: Ej, zacznij traktować mnie poważnie ! Gdybym dostał rewanż to...
Miguel: To co ? Daruj sobie żarciki typu ''Pokonałbym Cię bez problemu''
Kenar: Dobra, posłuchaj mnie choć przez chwilę...Obaj jesteśmy debiutantami..I mam pomysł na niezły start...
Miguel: Mów dalej...
Kenar: Zauważyłem że dywizja tag teamów w tej federacji jest na niskim poziomie co więcej...
Miguel: Czekaj, czekaj, czekaj..Chyba nie chcesz mnie poprosić o..
Kenar: Tak. Tak właśnie chcę..Bylibyśmy wspaniałą drużyną..Ja posiadam niezły mic skill..Ty likwidowałbyś rywali i po sprawie..Szybko zdominowali byśmy dywizję tag team..Pasy będą nasze..
Miguel: Iście kusząca propozycja...Z jednej strony nie jestem do Ciebie przekonany a z drugiej..Mam chrapkę na jakie kolwiek mistrzostwo..
Kenar: Więc jak ? Poproszę menadżera o walkę tag team na następnym eXo. Jeżeli wygramy..Stworzymy najlepszą drużynę w historii NWE !
Miguel: Przestań się zachwycać..Zgadzam się a teraz leć do GM'a..
Kenar: Już się robi !

*Obraz gaśnie...*

*Nagle rozbrzmiewa "Everybody Down"! Publiczność jest lekko zdziwiona, a na rampie pojawia się ubrany w strój ringowy Tedd Withe! Ma przy sobą mikrofon.*

Tedd Withe: A więc jak widzicie.. wróciłem! Jestem z powrotem! Myśleliście, że nie zobaczycie mnie więcej? Teraz zdominuję ten brand, przekonacie się o tym w przyszłości. Tymczasem, Allan.. szykuj dupę!

Single Match
Tedd Withe VS Allan Faber



Końcówka walki...

Faber posyła rywala Irish Whip'em na liny, a następnie stara się powracającego Tedd'a trafić Big Boot'em, jednak ten uchyla się, odbija od lin i... Running Flying Lariat! Ładna akcja! Allan powalony! Withe pokazuje się nam z całkiem dobrej strony dzisiejszego wieczora. California Kid wstaje i sam nadziewa się na Big Boot'a! Diesel jednak nie zamierza na tym poprzestać. Podnosi rywala i chwyta za szyję, a następnie wynosi pod Chokeslam i... DDT od Faber'a! Tak! Jednak ten zawodnik pozostał czujny i nie dał się tak po prostu rzucić, jak zabawką! Tedd podnosi się powoli, pomagając sobie linami, a na niego rusza już Allan, który stara się wykonać Running Big Boot, jednak jego rywal opuszcza liny, przez co California Kid ląduje poza ringiem! Teraz akcja przenosi się poza kwadratowy pierścień, gdzie Withe obija rywala o barierki. Następnie dokłada Rolling Cutter na twardą posadzkę! Ouch! Ładna akcja! Sędzia doliczył do 6, więc Tedd wchodzi do ringu. Wchodzi jednak na narożnik i czeka chwilę. Nie jest pewien. Wyskoczył! Diving Elbow Drop to outside the ring! What an IMPACT! Obaj teraz leżą zmarnowani. Sędzia odlicza. 1! 2! 3! 4! Obaj starają się podnieść. 5! 6! Podnosi się Tedd. 7! Allan również stoi już na nogach i obaj wślizgują się do ringu. Diesel rusza na rywala, jednak widzimy Belly To Belly Suplex w wykonaniu Faber'a! Wow! Bardzo ładnie! Withe jednak szybko na nogach. Obaj biegną na siebie i... Double Clothesline! Leżą. Sędzia zaczyna odliczać. 1! 2! 3! 4! 5! Nie! Obu udaje się w wstać! Allan rusza na przeciwnika i wymierza Running DDT! Wow! Teraz ten olbrzym wchodzi na narożnik! Co on próbuje! Czeka, aż przeciwnik wstanie i wyskakuję... Spinebuster od Tedd'a! Woooow! Cóż za ładny przechwyt! California Kid wstaje, trzymając się za obolałe plecy i... kopniak w brzuch oraz wyniesienie pod Last Ride! Withe ma krzepę, no nie powiem! Wooo! Last Ride! Withe od razu przypina. 1!...2!...3! Nie! Rope break! Tak niewiele brakowało, a jednak sędzia zauważył, że noga Faber'a spoczywa na linach. Ten chyba nie jest tego do końca świadom. Zdenerwowany Diesel podnosi swojego zmarnowanego rywala i ustawia jego głowę między swoimi nogami i ponowie wynosi go pod swoją akcję kończącą! Last Rideeee! Po raz kolejny! To musi być koniec! Sędzia pada na matę i odlicza! 1!... 2!.... 3!... Tak! Udało się! Tedd Withe zalicza udany powrót na scenę Extreme Overdose!

Paul Heyman: Tedd powraca do federacji w pięknym stylu ! Nie z miernie cieszy mnie zwycięstwo tego zawodnika. Withe ma talent ! Trzeba mu to przyznać.
Alberto Del Rio: Zwykła amatorka...Faber ? Pokonał bym go z zamkniętymi oczyma a Tedd to zwykły farciarz..
Paul Heyman: Tak, oczywiście że byś pokonał..Może zrobisz to teraz ? Tedd jest zmęczony więc masz większe szanse..
Alberto Del Rio: Bardzo zabawne, mam nowy garnitur..Nie zamierzam się brudzić..Do tego nie dam mu tej satysfakcji jaką jest możliwość wejścia ze mną do ringu..
Paul Heyman: To twoje zdanie ! Ja uważam że Tedd ma talent i unikalny styl, życzę mu jak najlepiej...

*Widzimy stojącego Austina, oraz z nim Syda Elicka. Syd mówi..*

Syd: Ze mną jest Teksański..
SCSA: Zamknij mordę, dawaj ten mikrofon!

*Austin zabiera mikrofon Elickowi i wymierza mu potężnego kopniaka.*

SCSA: I ciesz się że na tym się skończyło. Nie będę się pieprzył. Powiem krótko. Rock - czeka cię wpie*dol twojego życia. Chcesz wiedzieć czemu? Mam to w dupie. Przypomnij sobie naszą rozmowę z przed dwóch tygodni to się dowiesz. Myślisz, że Teksański Grzechotnik ma swoje lata i odpuści ci twoje słowa? Nic bardziej mylnego, śmieciu. Mam nadzieję, że spotkamy się w komorze eliminacji.. będziesz miło wspominał swoją walkę z Austinem.. And that's the bottom line! Couse Stone Cold.. Said So!

*Steve odchodzi a obraz gaśnie*

Reklamy



Single Match
The Rock VS Zack Ryder



Obaj zawodnicy w ringu a więc słyszymy gong rozpoczynający ten pojedynek. Rock i Zack wyszli na środek ringu rozpoczynając od klasycznego klinczu. Dla Rydera było to złe posunięcie, ponieważ Rock przeważa, jeśli chodzi o siłę i masę ciała, dzięki czemu bez większego problemu przepycha rywala do narożnika. Gdy obaj nadal są w klinczu, Zack pokazuje swój spryt i mimo trudnej sytuacji wykonuje mocne kopnięcie w brzuch, którym daje sobie małą przewagę nad silniejszym rywalem. Dokłada kilka maczug w plecy, po czym powala Rock’a dość mocnym Clothesline’m. Patrząc na gabaryty Ryder’a było to dość zaskakujące. Brooski tauntuje w swoim stylu pokazując publice, że ta walka będzie dla niego łatwizną. Rock szybciej niż ktokolwiek by pomyślał podnosi się i gdy Zack odwraca się kończąc swój Taut otrzymuje mocny punch prosto w głowę. Ten cios zwalił Ryder’a z nóg. Rock charakterystycznie unosi brew czekając aż jego oponent podniesie się z maty. Peoples Champ wykonuje kopnięcie w brzuch, po którym sprowadza Zack’a na matę mocnym Snap DDT. Ryder na macie zostaje jeszcze brutalnie stompowany przez swojego rywala, po czym dość nerwowo podniesiony. Irish Whip na liny, po których Brooski biegnie na Rock’a i mamy potężny Spinebuster dla tego pierwszego. W zawodniku z Californi obudziło się zwierzę, zaczyna tupać po macie, szarpać za liny i krzyczeć jak oszalały (podobnie do Batisty). Zack chyba nie wie, z kim wszedł do ringu. Dwane podnosi rywala za głowę i znów dokłada kopnięcie w jego brzuch. Tym razem Ryder zostaje posłany na matę wspaniałym Snap Suplex’em. Publiczność lubi takiego Rock’a. Pojedynek wydaje się już zmierzać ku końcowi. Obaj są już spoceni i oddychają przez usta, co pokazuje ich zmęczenie. Rocky podnosi rywala i łapie w Clutch’u pod Rock Bottom, lecz Zack wykonuje kilka łokci, co na chwile zamracza jego rywala. Ryder uwalnia się, odbija od lin, aby wykonać jakiś cios z rozbiegu, lecz Rock przejmuje rywala i wykonuje potężny Rock Bottom. Prawdopodobnie to już koniec tej walki. Dwayne Johnson ściąga swoją opaskę i wykonuje słynne gesty. Po chwili widzimy Peoples Elbow! Rock’owi nie pozostaje nic innego jak przypięcie rywala. 1..2…3! Zwycięzcą tego pojedynku zostaje The Rock! Dla Peoples Champ’a była to bardzo łatwa walka. Zack nie sprawił mu większych problemów i pokazał niski poziom.

*The Rock jest w ringu i świętuje.. właśnie doczekał się szansy na pas wagi ciężkiej! Nagle słyszymy dźwięk tłuczonego szkła! STEVE AUSTIN! SCSA wjeżdża na arenę Quadem! Szybko zrobił rundkę wokół ringu i wszedł do kwadratowego pierścienia. Rock patrzy na niego pytającym wzrokiem.. Stunner! Stunner dla People's Championa! Rock na macie, a Austin pokazuję mu środkowe palce! Obraz gaśnie...*

Alberto Del Rio: Nareszcie coś co mnie nawet zainteresowało..
Paul Heyman: O co chodziło Austinowi ?
Alberto Del Rio: Dlaczego pytasz mnie ? Wiem tyle co ty...
Paul Heyman: Ah tak, przepraszam..Zagalopowałem się..Zastanawia mnie to..Dlaczego Steve zaatakował The Rocka ? Miał jakiś konkretny powód ?
Alberto Del Rio: Eh..Wszyscy znamy Steve'a i wszyscy wiemy że ten facet..Robi co chce i kiedy chce..Nawet jeśli sam tego nie chce..
Paul Heyman: No tak, zapomniałem..Dzięki że mnie uświadomiłeś...
Alberto Del Rio: Ciągle to robię...

*Ukazuje się nam szatnia V. W niej mamy braci Jurados, Alana Fabera, Ryana Kennedy'ego, BJ Wylesa, oraz Charlesa Daavisa. Panowie prowadzą dyskusję.*

Ryan Kennedy: Może i nasza sytuacja wygląda źle.. ale nie dbam o to. Jest dobrze, panowie. Zostało mi prawo rewanżu do pasa International, które zamierzam wykorzystać.. dodatkowo jak wszystko pójdzie dobrze to 4 zawodników V będzie w Elimination Chamber.
Charles Daavis: Ryan ma rację! Jak wszystko pójdzie po naszej myśli to V będzie miało wszystkie indywidualne pasy na EXO!
BJ Wyles: Jest jeden mały szczegół.. Raven. Ta osoba może popsuć nam szyki. Zapowiadała zemstę.
Charles Daavis: A co może nam zrobić jedna osoba?
BJ Wyles: Ja dla ostrożności bym go wyeliminował..
Charles Daavis: No to jak tak to ja jestem chętny.. dzisiaj po walce Tag Team należycie się nim zajmę..
Ryan Kennedy: Tak, tak, wszystko dobrze.. ale wróćmy do sedna! Musimy udowodnić, że jesteśmy najbardziej dominującym Stable! Musimy zdobywać tytuły. Chcę byście pomogli mi w walce z Payne'm, ok?
Charles Daavis: W Elimination Chamber też będziemy współpracować.
BJ Wyles: Cicho!

*BJ Wyles wstał, podchodzi do kamery! Bierze ją i ją rozpieprza o ścianę! Obraz się urwał!*

Handicap Match
Deadpool VS Alvaro Jurado & Javier Jurado



No i zaczynamy ten Handicap Match. Wszyscy panowie już stoją w ringu dość spokojnie. Po dość długim czasie spokój zostaje przerwany gdyż dwaj bracia Jurado ruszają na swojego przeciwnika z Double Clothesline. Deadpool uchyla się nad Clothesline następnie obraca się w stronę braci. Alvaro jak i Javier obracają się już w stronę brata diabła prosto na serie punchy. Widzimy jak Deadpool wyprowadza punch raz na twarz Alvaro raz na twarz Javier'a aż wreszcie trafiają do narożnika. Bracia oparci o narożnik, a Deadpool zaczyna ich okopywać. Sędzia odciąga Deadpool'a i zaczyna mu coś tłumaczyć. Po skończonej rozmowie brat diabła wraca do narożnika z braćmi i wyprowadza punch w stronę Alvaro który zostaje zablokowany. Alvaro po zablokowaniu odpycha od siebie przeciwnika, a Javier wyprowadza kopnięcie w brzuch odepchniętego przeciwnika. Deadpool się zgina, a bracia Jurado przechwytują go w DDT Clutch następnie widzimy Double DDT! Alvaro przypina przeciwnika, a ten odbija przed pierwszym uderzeniem sędzi w mate. Javier zapina boczny Headlock leżącemu przeciwnikowi następnie podnosi go z maty nie puszczając uchwytu. Brat diabła po chwili zaczyna się bronić wyprowadzając łokcie na brzuch przeciwnika. Po dłuższej chwili Alvaro puszcza brata diabła. Deadpool już chce się zabrać do ataku, ale Javier wyprowadza kopnięcie w jego brzuch przez co się zgiął, a Alvaro jeszcze poczęstował go maczugą na plecy! Deadpool pada na kolana, a przeciwnicy ponownie przechwytują go w DDT Clutch następnie go podnoszą, lecz nie po to, aby wyprowadzić kolejne DDT. Tym razem widzimy Double Suplex, a następnie pin od Javier'a! 2 Count! Zdenerwowany Javier'a częstuje przeciwnika serią brutalnych punchy na twarz! Sędzia odciąga Javier'a od Deadpool'a i tłumaczy mu, że walka może skończyć się dyskwalifikacją. Alvaro korzysta z nie uwagi sędzi i staje jednym butem na twarzy przeciwnika. Deadpool zaczyna się szarpać z bólu, a sędzia niestety tego nie widzi. Po chwili Alvaro przechodzi z nieczystych zagrań do pinu, a Javier każe sędzi liczyć. 2 Count! Bracia Jurado podnoszą przeciwnika następnie widzimy Irish Whipp w stronę lin. Bracia szykują się do Clothesline, a Deadpool postanowił uniknąć akcji przeskakując na apron. Członkowie Vengeance postanawiają spróbować jeszcze raz tej samej akcji, lecz tym razem z rozbiegu! Deadpool wiedząc co się święci naciąga górną linę i wślizguje nogi lekko pod pierwszą! Bracia Jurado wypadają za ring, a Deadpool zostaje na apronie następnie wskakuje do ringu i biegnie na przeciwległą linę! Brat diabła odbija się od liny i biegnie w stronę przeciwległej następnie wykonuje przepiękny Vuelo Mortal! Bracia wpadają w barierkę ochroną, a sędzia zaczyna liczyć.. 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Deadpool wstaje następnie wślizguje się do ringu i czeka na wyliczenie swoich Opponentów jednak ci wracają przy.. 8.. Deadpool czeka na ich powstanie i po chwili na pełnych nogach staną lżejszy z barci Jurado - Alvaro - Deadpool od razu na niego ruszył doprowadzając go przepiękną Hurricanrana na środek ringu! Zaraz po tej akcji na nogi wstał Javier prosto na Superkick brata diabła! Obaj bracia na dechach, a Deadpool przechodzi do pinu na Alvaro. 2 Count! Deadpool tera podchodzi do Javier'a i na nim próbuje pinu. 2 Count! Deadpool lekko zdenerwowany ruszył w stronę narożnika następnie przeszedł na apron, a z niego wszedł na narożnika. Brat diabła trochę za wolno wchodził na narożnik i Alvaro zdążył do niego podbiec! Jeden z barci Jurado wchodzi na drugą linę gdzie częstuje punchem przeciwnika. Deadpool przyjmuje punch następnie sam wyprowadza jeden. Alvaro się zachwiał następnie wyprowadził jeden porządny punch w brzuch Deadpoola! Brat diabła aż się zgiął następnie wylądował w DDT Clutchu Alvaro. I mamy Superplex! Nie, chwila! Deadpool zeskakuje na równe nogi, a Alvaro pada z narożnika na matę! Sprytna akcja w wykonaniu Deadpool'a po której od razu rusza na przeciwległe liny! Brat diabła przeskakuje na apron następnie wskakuje na drugą linę i częstuje biegnącego w jego stronę Javier'a akcją jaką jest Springboard Headbutt! Deadpool przypina Javier'a i.. Trz.. Alvaro zerwał się z maty i przerwał pin następnie podniósł przeciwnika i kopnął go w brzuch! Alvaro odbija się od liny co jest za nim i szykuje się Guardian Angel! Jednak nie.. Bratu diabła udało się wyślizgnąć następnie skorzystał z sytuacji, że są z Alvaro do siebie plecami i zapina Gory Lock następnie częstując przeciwnika przepięknym Trueno agudo! Ależ akcja w wykonaniu Deadpool'a! Deadpool wstaje pewny siebie, lecz po chwili staje bez ruchu i rozgląda się po ringu szukając Javier'a. Deadpool widzi, że Javier'a nie ma w tej części ringu i postanawia się obrócić, a za nim.. Javier! Javier łapie Deadpool'a w choke clutch, a ten zaczyna się szarpać. Niestety na marne gdyż po chwili jesteśmy świadkami Chokeslamu! Javier lekko się uśmiecha następnie przypina przeciwnika będąc pewnym, że to koniec i.. Trz.. KickOut! Javier szybko zrywa się z maty i zaczyna kłócić się z sędzią. Sędzia pokazuje, że były tylko dwa uderzenia w matę, lecz mimo wszystko Javier nie może uwierzyć. Jurado postanawia już się nie kłócić i wraca wzrokiem do podnoszącego się Deadpool'a. Widzimy już brata diabła na kolanach więc Javier szybko do niego podchodzi następnie kopie w brzuch. Jurado umieszcza głowę Deadpool'a pomiędzy swoimi nogami następnie wynosi przeciwnika i szykuje się Angel's Hunder! Jednak nie! Brat diabła zeskakuje przed przeciwnika następnie łapie go za rękę i nie puszczając jej prześlizguje się pod nogami przeciwnika! Deadpool wstaje nie puszczając ręki i.. Última erupción od razu z pinem! Ależ akcja! Wielka wrzawa na sali, a sędzia uderza w matę raz, drugi i trzeci! No i ten wymagający Handicap Match wygrywa.. Spirit Of The Heel !

*Na hali rozbrzmiewa theme International Championa..Patrick'a Payne'a ! I o to on sam we własnej osobie wychodzi na rampę..W dłoni trzyma mikrofon..Przykłada go do ust i zaczyna mówić*

Patrick Payne: Proszę, proszę..Deadpool tak ? Nigdy nie potrafię zapamiętać tej dziwacznej a zarazem śmiesznej nazwy..No ale dobrze..Nie pojawiłem się tutaj po to aby naśmiewać się z twojej marki...Co ja widzę..Zwycięstwo w Handicap Matchu ? Imponujące, trzeba przyznać..Należą Ci się gromkie brawa..A teraz do rzeczy..Słuchaj..Skoro jesteś aż tak pewny siebie..Wyzywam cię na pojedynek..Za tydzień ! eXo ! Ty i Ja ! Twarzą w twarz ! Co Ty na to ? Zgadzasz się ? Czy może strach Cię obleciał..Na twoim miejscu..Przemyślał bym to sobie ponieważ twoja decyzja może zadecydować o dalszym losie twojej kariery...A może i nawet..Jej zakończeniu ? Rzucam ci wyzwanie !

*Payne zaśmiał się lekko i zerknął na pas International spoczywający na talii...Deadpool wykopał z ringu Alvara który leżał pod jego stopami a następnie poprosił bocznego spikera o mikrofon..Ten wykonał polecenie choć z wyraźną niechęcią....Kiedy diabeł otrzymał to co chciał..Odparł..*

Deadpool: Przyjmuję...

*Po tych słowach upuścił mikrofon a Payne uśmiechnął się dziwnie i zniknął na backstage....Obraz gaśnie...*

Paul Heyman: Czyżby to była prawda ? Deadpool kontra Payne na następnym eXo ?
Alberto Del Rio: Payne to zwykły tchórz..Ja na jego miejscu już teraz wszedłbym do ringu by spuścić łomot ''diabłowi''
Paul Heyman: A ja nie. Deadpool to groźny osobnik. Widziałeś ilu zawodników padło ofiarą jego brutalizmu ?
Alberto Del Rio: Co z tego..Z drugiej strony jest mi go żal..Musi czekać aż tydzień aby sprać dupsko Payne'owi...Samozwańczemu królowi....
Paul Heyman: Ta walka z pewnością na długo zapadnie w naszą pamięć..No ale cóż..Pozostaje nam czekać..
Alberto Del Rio: Chętnie zobaczę jak Deadpool obija tą paskudną gębę...

Kenneth Matthews - Video promo



*Na hali rozbrzmiewa theme Ryana Kennedyego i oto on sam pojawia się na rampie w towarzystwie swojego theme'u...W dłoni trzyma mikrofon..Uśmiechnął się ironicznie i pewny siebie ruszył w stronę ringu..Publiczność nie darzy go zbytnią sympatią zresztą nie ma się co dziwić...Wyskoczył na apron a następnie zwinnie wślizgnął się do ringu pod najwyższą liną..Stanął w samym środku kwadratowego pierścienia i przyłożył mikrofon do ust...*

Ryan Kennedy: Patrzycie na mnie jakoś dziwnie...Czyżby było coś nie tak ? Brakuje mi czegoś ? Ah..Tak. Brakuje..Spójrzcie na moją talię..Co widzicie ? Pustkę..O tak..Brakuje na niej jednej rzeczy która do tej pory była moim najcenniejszym skarbem..Pas International Championship..Pamiętacie co stało się w zeszłym tygodniu ? Ten hipokryta..Patrick Payne zabrał mi mój ! Tak ! Dobrze słyszycie ! Mój pas ! Nie ujdzie mu to na sucho...Policzymy się na następnym eXo kiedy to wykorzystam swoją walkę rewanżową o pas International..Dziś stoczę walkę z teksańskim grzechotnikiem..Myślicie że mnie pokona ? Nic podobnego..Pokażę mu kto tutaj sprawuje rządy..Jestem liderem najbardziej dominującej grupy w historii NWE...Dlaczego ja ? A kto inny nadaje się na to stanowisko ? To proste..Jestem najlepszy..Dlatego mnie wybrali..Abym nimi nadzorował i pokazywał jak się wygrywa..Dziś pokonam Steve'a...I nie tylko pokonam. O nie...Zrobię coś o wiele gorszego..Ośmieszę go na waszych oczach..Zobaczycie swojego ulubieńca w krzywym zwierciadle..Tak czy inaczej....

*Wypowiedź Ryana przerywa theme Steve Austina a on sam wjeżdża quadem na rampę ! Coś niesamowitego ! Austin jedzie w stronę ringu..Okrąża go kilka razy i zatrzymuje pojazd a następnie błyskawicznie wślizguje się do ringu...Ryan upuszcza mikrofon który już po chwili zostaje wykopany z ringu przez sędziego*

Single Match
Ryan Kennedy VS Steve Austin



Słyszymy gong....Steve nie zwlekając rzuca się na przeciwnika i powala go na matę a następnie częstuje serią potężnych punchy...Kennedy nieświadomie wskoczył do świata Austina..Ten zaś wstał i zaczął energicznie tauntować w stronę publiczności...Na hali zapanowała gęsta wrzawa...Steve podniósł oponenta  a następnie wykonał Irish Whip o liny..Ryan odbił się od nich i wraca z powrotem w stronę naładowanego energią Austina..Ten nie czeka i precyzyjnie przerzuca Kennedy'ego za swoje plecy wykonując efektowny Back Body Drop...Ryan upadł na matę ale błyskawicznie wstał na nogi...Steve widząc to rozpędził się w jego stronę i powalił przeciwnika potężnym clotheslinem. Kennedy na deskach ! Austin dominuje..Przyjmuje pozycję ataku..Czeka aż Ryan się podnieie..Ten wkrótce to robi i widzimy kolejny atak od Austina ! Tym razem jest to niezwykle efektowny Suplex ! Street Hero po raz kolejny upada na matę i błyskawicznie ucieka z ringu wyślizgując się pod najniższą liną..Steve uśmiechnął się lekko i oparł dłonie na biodrach..Sędzia odlicza..Ryan trzyma się za głowę i oddycha ciężko...Chwila, moment ! O nie ! Kennedy rozpędza się w stronę stojącego nie opodal quada ! Przecież tak nie można ! Oh my god ! Ryan z całej siły wbił stopę w pojazd powodując w nim konkretne wgniecenie ! Austin zdenerwował się nie na żarty..W pośpiechu wyskoczył z ringu ! W międzyczasie nie co szybszy Ryan wślizgnął się do kwadratowego pierścienia ! Steve zauważając że rywal jest już w ringu również do niego wchodzi i ! Holy Sheet ! Ryan błyskawicznie atakuje przeciwnika Samoan Dropem ! Steve na deskach a Kennedy nie tracąc czasu przechodzi do pinu ! Sędzia odlicza ale na szczęście tylko do dwóch..Street Hero wstaje ciągnąc za sobą Austina..Jednocześnie zmuszając go do wstania...Oh no ! Impaler DDT ! Twarz teksańskiego grzechotnika wita się z matą a Ryan wyraźnie z siebie zadowolony wstaje i zaczyna tauntować na co publiczność reaguje oczywiście, negatywnie..Sytuacja w walce odwróciła się o 180 stopni...Kennedy zdecydowanie przejmuje inicjatywę a Steve jak na razie..Jest pod jego dyktandem...Ryan wstaje i cofa się do narożnika w którym przyjmuje pozycję ataku...Austin mimo iż wolno, zaczyna się podnosić...Street Hero uśmiechnał się znacząco widząc wstającego oponenta..Rusza w jego stronę ! Wyskakuje ! 540 kick ! Nie ! Steve w ostatniej chwili pochyla się pod nogą rywala a następnie przyjmuje ofensywę za jego plecami ! Zdesperowany po nie udanym ataku Kennedy odwraca się w jego stronę i ? Spinebuster od teksańskiego grzechotnika ! Próba pinu również z jego strony, 1...2....Kickout ! Ryan podnosi lewą łopatkę zmuszając sędziego do przerwania odliczania....Steve wstaje..Zakłada stabliny wrist lock podtrzymujący bark rywala..Zmusza go do wstania..Kennedy robi to choć z wyraźną niechęcią..Austin energicznie przepchnął go do narożnika gdzie wyprowadził kilka solidnych low kicków..Na koniec zaserwował oponentowi potężny podbródkowy..Ryan o mało nie upadł a Steve objął go w pasie i posadził na narożniku..Kolejny podbródkowy ! Kennedy zachwiał się nie co a Steve z uśmiechem na twarzy również wyszedł na owy narożnik..Obaj stoją..Steve w bardziej niekorzystnej pozycji ale ! Nie przeszkodziło mu to w wykonaniu spektakularnego Superplexa ! Obaj upadają na matę z hukiem ! Steve w pośpiechu rzuca się na tors przeciwnika pinując go..Sędzia doliczył tylko do dwóch i właśnie dlatego na twarzy Steve'a zagościł gniew..Wstał...Kennedy przeturlał się na apron gdzie za pomocą lin próbuje wstać...Udało się..Stoi na nogach ! Austin rozpędza się w jego stronę z zamiarem wykonania Clothesline'u ale tym razem Ryan był nie co szybszy i nie tracąc wjechał barkiem w brzuch rywala pod najwyższą liną..Steve ugiął się pod wpływem bólu a Kennedy w pośpiechu wskoczył do ringu i powalił przeciwnika godnym uwagi Leg Hook Reverse STO ! Twarz grzechotnika po raz kolejny w tym meczu wita się z matą a zadowolony z siebie Ryan zaczyna okopywać żebra oponenta..Ten turla się do narożnika w którym siada..Kennedy przykłada jedną ze stóp do szyi Austina przyciskając ją do narożnika...Sędzia odlicza i kiedy doliczył do czterech, Kennedy cofnął stopę..Austin odetchnął z ulgą...Fani wstali z miejsc..Na hali słychać buczenie skierowane do jednego człowieka..Był nim Ryan Kennedy który obecnie podnosi przeciwnika...Steve desperacko próbuje się szarpać ale Ryan nie daje mu szans...Nie tracąc czasu wykonuje bolesny Side Slam Backbreaker ! Austin spoczywa na kolanie Ryana który w pośpiechu przechodzi do pinu..Sędzia dolicza tylko do dwóch..Kennedy chwycił się za głowę...Nie może w to uwierzyć ! Austin to bardzo wymagający przeciwnik, powinien to przewidzieć..Tak czy inaczej musi walczyć dalej i toteż robi...Wstaje..Podnosi Austina.....Wszyscy wiemy co szykuje Kennedy..Będzie Goodnight ! Chwyta już jedną z rąk Steve'a ! Ten w ostatniej chwili atakuje go drugą..Wyprowadza kilka konkretnych łokciów na twarz Ryana...Ten zniechęcił się do dalszego ataku..Masuje twarz...Teksański Grzechotnika pokazał mu dwa środkowe palce a następnie poczęstował Kennedy'ego potężnym low kickiem i widzimy niezwykle efektowny Stone Cold Stunner !  Ryan na deskach ! Steve pinuje ! Sędzia odlicza ! 1...2... I ! Jest trzy ! Koniec ! Słychać gong ! Austin wygrywa i zyskuje miejsce w elimination  chamber match'u o pas World Heavyweight na In Captivity !

*What The Rock Is Cooking !* Na hali rozbrzmiewa theme The Rocka którego już widzimy na rampie ! Biegnie w stronę ringu ostatecznie wślizgując się do niego ! Steve tylko na to czekał...Rusza na nieproszonego gościa z Clotheslinem ale Rock był szybszy ! Pochylił się pod ręką Austina a następnie nie tracąc czasu chwycił go do odpowiedniej pozycji i wykonał elektryzujący Rock Bottom ! Teksański Grzechotnik na macie a The Peoples Champion wytrzeszcza oczy i podnosi lewą brew...Zdejmuje jeden ze ściągaczy i wyrzuca go na trybuny..Odbija się od lin i biegnie w stronę leżącego Austina ! Błyskawicznie oczko w stronę fanów i jesteśmy świadkami niezwykle precyzyjnego i zapierającego dech w piersiach Peoples Elbow ! Steve turla się na apron a Rock rusza za nim i mocnym kopnięciem wykopuje go z ringu...Texas Rattle Snake upada na podłogę poza ringową a The Rock tauntuje w ringu pod wpływem adrenaliny. Obraz gaśnie...*

Paul Heyman: Piękna zemsta The Rocka !
Alberto Del Rio: Idioci...Obijają się nawzajem bez powodu....Jeżeli już..Muszą się atakować..Niech robią to z głową i skutecznie..
Paul Heyman: Skutecznie ? Nie rozumiem o co ci chodzi...
Alberto Del Rio: I co z tego że taki Austin dostanie kilka ciosów jak i tak zaraz wstanie i będzie walczył dalej ? To samo tyczy się The Rocka...
Paul Heyman: Do czego dokładnie zmierzasz ?
Alberto Del Rio: Irytujesz mnie..A tego nie lubię...Chodzi o to że oni atakują się dla pokazu..Ja atakuję po to aby..Wyeliminować rywala na dłuższy okres...
Paul Heyman: Ostatnimi czasy nic takiego nie zrobiłeś...
Alberto Del Rio: Bo nie walczę głąbie..Pomyśl trochę...Rusz tym pustym łbem...
Paul Heyman: Ej ! Nie dam tak sobą pomiatać !
Alberto Del Rio: Zakład ?
Paul Heyman: Nie.....

*Na backstage'u siedzi znudzony Kenneth Matthews. Gra spokojnie na swojej gitarze. Nagle na kadr wchodzi .. kangur Tommy! Kenneth go ignoruję i nadal gra, a Tommy nieświadomy.. skaczę na gitarę Kennetha! Kenneth patrzy wkurzony na gitarę.. zniszczona! Matthews przeklnął pod nosem i chcę uderzyć z całej siły kangura.. Nagle ktoś łapie jego rękę.. To Patrick Payne.*

Patrick Payne: Spokojnie stary, chillout. Zwrócę ci za tą gitarę, ale nie buzuj się tak, ok?
Kenneth Matthews: Niech będzie..

*Panowie podają sobie ręcę.. naglę Matthews wymierza Payne'owi Low Blow! Kenneth rzuca się na Payne'a i zaczyna go obijać! Payne w tarapatach! Na szczęście w poliżu jest ochrona, ktora teraz rozdziela tych dwóch panów.*

Przypomnienie pojedynku pomiędzy Nickiem Taylorem oraz Ravenem z zeszłego eXo



*Drużyna Vegenence i Raven już w ringu. Teraz czekamy na tag team partnera Kruka.*

Tag Team Match
Charles Daavis & BJ Wyles VS Raven & Edge



OMG ! To on Rated R Superstar na EXO ! W końcu jesteśmy w Toronto, w rodzinnym mieście Edge'a. Gwiazda z pod znaku R jest w ringu wita się z Ravenem, zamieniają ze sobą kilka słów rozbrzmiewa GONG ! W ringu mamy Raven'a i Charlesa Davisa. Panowie mierzą się wzrokiem i dochodzi do zwarcia przewagę zyskuje Raven trzymając Davisa w side head locku. Charles stara się uwolnić z chwytu i po kilku sekundach wiercenia się w trzymaniu Kruka wychodzi z opresji. Teraz próbuje osłabić rywala low kickami. Po chwili odbija się od lin Raven nurkuje pod nogami Charlesa ten odbija się od przeciwległych lin...kolejny raz Raven okazuje się sprytniejszy przeskakując nad Next Phenomenal One. Kolejne odbicie od lin i tym razem trafiony silnym clotheslinem. Davis zatrzymuje się nad Ravenem ten się podnosi i z nikąd wyprowadza silngo low kicka. Po czym bierze rozpęd, ale nadziewa się na kontrę ze strony Davisa w postaci Spinebustera ! Pin 1..1,5 Troszeczkę za mało na tak doświadczonego zawodnika. Daavis szybko wstaje czai się za plecami również wstającego chwyta go i wykonuje Inverted Powerslam. Przerzuca go tak aby leżał na plecach i szybko biegnie do narożnika. Szybki taunt Daavis Splash ? OOO nie raven odsuwa a Charles z impetem uderza o matę. Kruk próbuje doczołgać się do narożnika, podobna sytuacja z drugiej strony. Hot Tag po stronie V jak i w drużynie Ravena. W ringu Edge i BJ Wales. Rated R uderza BJ'a clotheslinem, ale nic, nie jest łatwo powalić takiego kolosa. Próba drugiego uderzenia udane, BJ lekko się zachwiał, ale zdąrzył wyprowadzić kontrujące uderzenie chociaż nie Edge jest cwanym zawodnikiem uniknął uderzenia wykonując Edge-O-Matic połączone z przypięciem. 1.... Wyles jest świeży. Edge rzuca BJ do narożnika w którym stoi Raven. Zmiana ! Rated R Superstar trzyma w full nelsonie Wylesa a Raven wyprowadza uderzenie za uderzeniem w końcu sędzia zooriętował się o co chodzi i rozpoczął odliczanie. W porę Edge wyszedł z ringu w którym kontrolę przejął Raven. Po rozpędzie od lin wykonuje bulldog'a i zaraz potem dochodzi do ankle locku. BJ miota się niczym szatan przy egzorcyźmie i okazuje się to dobrym sposobem gdyż fikołkiem do przodu wydostał się z submissionu Kruka samemu zakładając single leg boston crab. Raven wydostał się szybko z dźwigni. Ale widać, że to BJ zyskuje przewagę. Odbija się od lin wykonując sholderblock a zaraz potem dokładając headbutt z wyskoku. Teraz podnosi Ravena wrzuca go do narożnika i zasypuje seria czopów. Ajć ! Wrzuca ofiarę na narożnik. Szykuje się Superplex. Nie ! Raven w porę się obudził i kilkoma uderzeniami i headbuttem zrzucił intruza z narożnika ustawiając go pod fist drop. Trafia i przypina 1...2... niestety. Raven do ringu wpuszcza ku uciesze publiczności Edge'a, który próbuje założyć sharpshootera dźwignia zapięta teraz nie ma możliwości, żeby BJ wydostał się z submissionu gwiazdy dla dorosłych. Ale co to do ringu wpada Charles Daavis przerywa submission. Zaraz potem wykonuje na Edge'u Taste Of Pain i rozgląda się za Ravenem. Ten atakuje go z tyłu, następnie kopie go w brzuch i Even Flow DDT ! Impact ! Raven tauntuje, ale nie może przypinać gdyż zawodnikiem legalnym jest Wyles. Ale gdzie on jest ? Raven rozgląda się i trafia prosto w łapska BJ Wylesa. Ten chwilę patrzy się w oczy Ravena i wykonuje Beg For Mercy ! To jest definitywny koniec tego pojedynku 1..2..3. V zgarniają zwycięstwo nad Ravenem i powracającym na EXO Edge'm..


*Edge'owi udaje się tak szybko jak jest w stanie opuścić ring, zostawiając w nim Ravena. Vengeance ! Charles Daavis i BJ Wyles rzucają się na kruka ! Zaczynają atakować Ravena - Charles kopie go w brzuch i bije w plecy, a następnie przytrzymuje, aby BJ go uderzył. Wyles chyba jednak czuje blokadę psychologiczną, bo dosyć długo zbiera się do uderzenia. Charles zastanawia się co się dzieje i mówi coś do Wylesa, po czym zaczyna krzyczeć, aby uderzył Kruka, jednak ten nadal stoi jak wryty. Daavis nie może uwierzyć i zaczyna potrząsać Ravenem pokazując jaki słaby jest, jednak Wylesa stać tylko na splunięcie Ravenowi w twarz i opuszczenie ringu. Kamera jest dosyć blisko i słyszymy jak Daavis krzyczy "Dobra idź, ja go załatwię!". Następnie Charles wpycha Kruka w narożnik i zaczyna obijać. Nagle ktoś łapie go za ramię... BANG! Potężne uderzenie w brzuch z kija do hokeja! To chyba Camuel D'agouleme! Dawny uczeń Ravena powrócił, aby go uratować! Mały Buntownik z Nieba wyrzuca słaniającego się Daavisa z ringu, po czym podnosi Ravena i bardzo powoli opuszczają arenę przez trybuny. *

Paul Heyman: Caaaaaaaamueeeeeeel powrócił !
Alberto Del Rio: Nie drzyj się ! Nie ma się czym zachwycać...
Paul Heyman: Jak to nie ! Przecież to dawny uczeń Ravena !
Alberto Del Rio: I co z tego..Jak dla mnie to zwykły amator..Zresztą jak większość zawodników w tym brandzie..
Paul Heyman: Profesjonalista się znalazł...
Alberto Del Rio: Co mówiłeś ?
Paul Heyman: Eeee nic. Nic a nic....Musiałeś się przesłyszeć...

Kenneth Matthews VS Nick Taylor - Video promo



*Jesteśmy w gabinecie Shane'a McMahona. Widzimy tu Camuela D'Agouleme, jak i samego GM'a*

Camuel: Zacznijmy od tego, że mam ofertę nie do odrzucenia...
Shane: Zacznijmy od tego, że nie będę współpracował z nikim, kogo nazwiska nie potrafię wymówić, więc albo szybko coś z tym zrobisz, albo...
Camuel: Chyba nie przeczytałeś mojego nowego kontraktu... Camuel D'agouleme się skończył - nie ma już tego człowieka. Stoisz przez zupełnie innym stworzeniem, bo wróciłem z takich miejsc, jakich nie życzyłbym nawet najgorszemu wrogowi... Teraz - jak gdybyś wiedział, gdybyś w ogóle interesował się ludźmi, których zatrudniasz - nazywam się Jackal...
Shane: Dobra dobra, już zrozumiałem, nie musisz się rozgadywać. Dotarło... Nie rozumiem tylko czego ty możesz chcieć? Kim ty właściwie jesteś?
Jackal: Przychodzę tu w imieniu Ravena...
Shane: To nie jest najlepsze rozpoczęcie....
Jackal: Dobrze wiem, że wszyscy mamy taki sam cel, więc może byś posłuchał, zanim komuś stanie się krzywda...
Shane: Tylko się pospiesz...
Jackal: Tak więc... Jak już mówiłem mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia - ty dasz na PPV Raven's Rules, w którym ofiarą będzie Ryan Kennedy, a kiedy on przegra, Vengeance przestanie oficjalnie istnieć i żaden z jego członków nie będzie mógł być widziany razem...
Shane: Tak po prostu mam wam DAĆ, to czego chcecie?
Jackal: Dokładnie?
Shane: Raven napsuł mi już trochę krwi i nawet, jeśli jestem zmuszony przyznać, że perspektywa absolutnego rozpadu Vengeance podoba mi się niezmiernie, to nie byłbym sobą, gdybym nie zapytał - a co jeśli Raven przegra?
Jackal: <trochę do siebie> Wiedziałem, że tak będzie... <teraz zwraca się dokładnie do Shane'a> Jeśli to się stanie, Raven postanowił, że zgodzi się, że go oficjalnie zawiesisz na czas nieokreślony.
Shane: Jesteś pewien, że się tak najzwyczajniej w świecie zgodził?
Jackal: W 138 procentach....
Shane: W takim razie odejdź, mam nad czym myśleć...
Jackal: Życzę podjęcia dobrej decyzji...

*Jackal rzuca ostatnie słowa trochę przez ramię, a następnie wychodzi z biura*

Single Non-Title Match
Kenneth Matthews VS Nick Taylor




Gong i czas zacząć Main Event dzisiejszego wydania Entertainment Extreme Overdose! Zawodnicy zaczeli od klinczu z którego Taylor przeszedł w Side Headlock, jednak Kenneth uwolnił się z tej nieskutecznej akcji submission paroma uderzeniami w brzuch. Taylor skulony, Kenneth odbija się od lin.. zostaję przerzucony Arm Dragiem! Nick chwilę stoi, patrzy na leżącego rywala.. następnie odbija się od lin, lecz Kenneth przeturlał się pod nim, szybko wstał i to on tym razem przerzucił Nicka Arm Dragiem. Mistrz wagi ciężkiej szybko wstaję i znowu zostaję przerzucony tą samą akcją. Taylor po tym znowu zbiera się na nogi i tym razem to on przerzuca Matthewsa Arm Deagiem, tym razem nie puszcza tylko wykręca rękę. Matthews nie pozostaję na to bierny i szybko wyciągajac się łapie nogami szyję Taylora i mamy Headscissors. Simply Man natychmiastowo kładzie nogę na linie, sędzia odlicza.. przy 4 Kenneth puszcza. Zawodnicy szybko wstają i mierzą się wzrokiem, to będzie zacięty pojedynek! Zawodnicy podchodzą do siebie, dążą do klinczu, jednak Taylor niespodziewanie kopie przeciwnika w brzuch i zaczyna obijać seria Punchy! Po tym wykonuję Irish Whip w narożnik, następnie szarżuję na Kennetha.. ten wystawia nogę na którą mistrz wagi ciężkiej się nadziewa. Teraz były posiadacz walizki biegnie na przeciwnika.. Taylor jakby się przebudził i Hurricarana dla Kenny'ego! Cóż za szybkie wykonanie tej wspaniałej akcji! Pin.. niestety tylko 1. Kenneth wstaję i nadziewa się na Clothesline od Taylora. Nick stoi nad leżącym rywalem.. Standing moonsault! Prosto na kolana Kennetha! Taylor się trzyma za brzuch, a Matthews nie zwlekając podchodzi do niego, Backhand Cho (wooo)! Po tym 3 razy powtarza akcję, następnie Irish Whip na liny, jednak Taylor uniknął Clothesline'u od Kennetha i odbił sie od przeciwnej liny.. spear dla obecnego World Heavyweight Championa! Matthews przechodzi do pinu.. tylko 2. Kenneth bierze nogi rywala.. Figure 4 Leglock w drodzę.. jednak Taylor z całej siły go odpycha, Mathews na macie. Kenny powoli się podnosi, a Taylor wykorzystuję to, że nie jest jeszcze na nogach i Enzuigiri dla byłego zawodnika Clash! Taylor szybko dokłada Elbow Drop i przypina.. 2! Nick czeka, aż rywal znajdzie się na nogach, gdy tak się stało wymierza mu Suplex.. jednak Kenneth zablokował go jedną nogą i sam wymierzył szybki Snap Suplex! To tym Simply Man ledwo się podnosi, jednak już dobiega do niego przeciwnik - który jest na fali - i kopie go w brzuch, po czym chwytając go w Double Underhook wymierza Tiger Suplex! Taylor obolały leży na macie, a Kenneth wykorzystuję położenie swego rywala - mamy Standing Shooting Star Press! Z przypięciem! 1..2.. kick out. Najwyraźniej Kenneth spodziewał się tego, bo ze stoickim spokojem czeka, aż rywal się podniesie. Kopie go w brzuch.. i wynosi do Piledriver'a! Czyżby... udane! Kenneth po tej akcji szybko dobiega do lin i Springboard Moonsault! Jednak Taylor w porę się odsunął! Matthews nie chce dopuścić rywala do inicjatywy i szybko wymierza mu Roundhouse Kick.. Taylor unika, lecz Matthews dodaję Spinning Enzuigiri.. trafione! Taylor się chwieje po tej akcji, a Kenneth na niego szarżuje.. i ten drugi nadziewa się na Sleeper Slam! Mistrz świata wagi ciężkiej przejmuję inicjatywę w tej walcę! Publiczność na niego buczy, jednak ten pokazuję im 2 środkowe palce i wraca do walki.. wchodzi na narożnik, Double Jump Moonsault! Trafione! Po tym Taylor tauntuje, a Kenneth trzymając się lin powoli się podnosi. Jednak Taylor nie daję mu porządnie wstać i szybko wykonuję Kennethowi piękny Superkick! Ten spada za ring. Taylor pokazuję publiczności gestem, że to on jest najlepszy na co dostaję spory heat. Ten się nie przejmuję, odbija sie od lin.. plancha! Trafiona! Tymczasem sędzia zaczyna odliczanie. Taylor jakby miał to gdzieś. Podnosi Kennetha i.. STO na barierkę! OMG! Kenneth zwija się z bólu, lecz Simply Man się nie przejmuję. Szybko wchodzi do ringu i z niego wychodzi by nie dopuścić do podwójnego odliczenia. Podnosi Kennetha, OMG! Szykuję się.. Tak! DDT na metalowe schodki! Głowa  Matthewsa zaczyna krwawić, a Taylor na to odpowiada śmiechem. Nick pewny swego wraca do ringu i arogancko każe sędziemu odliczać. 5.. Taylor pokazuję, że on jest zwycięzcą.. 7... 8... Kenneth zaczyna wstawać, lecz Nick nadal pewny swego... 9 ... 10 nie! Kenneth szybko wturlał się do ringu! Taylor wściekły biegnie na przeciwnika, lecz ten wykonuję mu Drop Toe Hold, Taylor uderza głową o narożnik. Nick trzyma się za głowę, tymczasem Kenny odbija się od lin i wykonuję Dark Paradise! Szybka próba przypięcia.. udana! Jednak nie, noga Taylora na drugiej linie. Kenneth pokazuję sędziemu, żeby dokładniej liczy, następnie chłodnym spojrzeniem patrzy na przeciwnika. To dla niego niesamowita szansa, pokazać, że jest godny miana mistrza świata. Kenneth wchodzi na narożnik.. szykuję się SkullCrusher, czyli Diving Swinging Reverse STO! Skaczę.. jednak Taylor szybko z wyskoku wymierzył mu Superkick! Kenneth natychmiast pada na matę, Taylor też.. obydwaj są strasznie zmęczeni. Powoli wstają, szybszy Taylor, który zdołał obronić się przed zabójczym finisherem Kennetha. Biegną na siebie.. Double Clothesline! znowu na macie! Sędzia jest zmuszony odliczać! 6... 7.. 8.. 9.. Obydwaj wstają! Ale co to? Z trybun wybiega.. Kurt Maxim! Ubrany w cywilne ciuchy wchodzi do ringu.. Double Clothesline, dla Kennetha i Taylora! Walka zakończona No Contest!

*Po walce Kurt podnosi obolałego Taylora i wykręca mu rękę.. CTA! Następnie siada na nim i mamy Ground and Pound! Jednak z tyłu dochodzi Kenneth, który kopie Kurta w plecy. Widać, że jest wściekły zaistniałą sytuacją. Teraz Kenneth zaczyna obijać Kurta.. ale co to? W kierunku ringu szybko biegnie jakaś postać.. to Patrick Payne! Wchodzi na metalowe schodki i łapię się rękoma lin.. Slingshot Crossbody dla Kennetha! Tymczasem Taylor powoli się podnosi, lecz otrzymuję Big Boot od Maxima! Payne wchodzi na narożnik i tauntuje, a Maxim schodzi z ringu i przybija piątki fanom.. tym akcentem....

..:EXO schodzi z anteny..


http://img16.imageshack.us/img16/2131/unled2ssj.jpg  http://img38.imageshack.us/img38/9927/wqwjv.jpg

Curry Man                       Deadpool


streakⅠ






Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi